Login to CRM

At the moment, the platform is only available for developers. Sign up and be one of the first to get free access to the platform.

Close

Місія Finmaxi - допомогти підприємцям опанувати своє фінансове життя сучасними бухгалтерськими рішеннями. І для виконання цієї місії ми збираємо інформацію про вас, а саме: Клієнти, які використовують Finmaxi для управління вашим бізнесом, Клієнти-бухгалтери, які використовують Finmaxi для впорядкування бухгалтерії для власних клієнтів, Відвідувачі веб-сайтів Finmaxi або будь-хто, хто звертається до служби підтримки Finmaxi, Потенційні партнери чи люди які хочуть працювати в Finmaxi.

Ваша конфіденційність важлива для нас. Ця Політика конфіденційності (ця „Політика конфіденційності”) описує, як ми в Finmaxi (Parstrading GmBH та її філії, спільно Finmaxi) збираємо, використовуємо, розкриваємо та захищаємо вашу особисту інформацію. Ми також описуємо права, які ви маєте на вашу інформацію.

Будь ласка, уважно прочитайте цю Політику конфіденційності. Користуючись Послугами (як визначено нижче), ви підтверджуєте, що прочитали, розумієте та погоджуєтесь бути юридично зобов'язаними цією Політикою конфіденційності та іншими політиками, включеними сюди шляхом посилання.

Finmaxi залишає за собою право змінювати цю Політику конфіденційності в будь-який час на власний розсуд. Ми можемо змінити цю Політику конфіденційності, надіславши повідомлення одним із таких способів: (i) електронною поштою на рахунок електронної пошти, який використовується вами для доступу до Послуг, (ii) шляхом оновлення дати „останнього оновлення”, або (i) вашим підтвердженням як частиною вашого входу до Послуг. Продовжуючи користуватися Послугами, ви підтверджуєте, що погоджуєтесь із зміненою Політикою конфіденційності. Якщо ви не згодні зі змінами до Політики конфіденційності, вам слід припинити користуватися Послугами та закрити свій обліковий запис протягом 30 днів після зміни.

Наші послуги та те, як застосовується ця Політика конфіденційності

Finmaxi пропонує підприємцям унікальні фінансові інструменти та послуги (такі як ведення бухгалтерії, бухгалтерський облік та доступ до банківських послуг) через свою онлайн-платформу на сайті finmaxi.com, доступну через наш веб-сайт. За допомогою цієї платформи наші Клієнти та Бухгалтери-Клієнти можуть отримати доступ до інструментів, необхідних для роботи їх бізнесу або бізнесу своїх клієнтів. Ми називаємо нашу платформу та веб-сайти спільно «нашими послугами». Ця Політика конфіденційності застосовується до наших Послуг та інших взаємодій, які ви можете мати з Finmaxi, такі як відвідування наших веб-сайтів, запити щодо обслуговування клієнтів, відвідування заходів тощо. Використовуючи наші Послуги або взаємодіючи з Finmaxi іншим чином, ви погоджуєтесь на збір та використання Вашої особистої інформації відповідно до цієї Політики конфіденційності. Особиста інформація - це будь-яка інформація або дані, що стосуються вас, які можуть бути використані для ідентифікації вас, прямо чи опосередковано, або для зв’язку з вами. Використовуючи наші Послуги, ви можете вирішити поділитися своїми даними та будь-якою пов’язаною персональною інформацією зі сторонньою службою на ваш вибір (наприклад, вашим бухгалтером). Будь-яка обробка вашої інформації цими третіми сторонами регулюється їх власною політикою та умовами конфіденційності. Ми рекомендуємо уважно переглянути їх політику та умови конфіденційності, оскільки Finmaxi не несе відповідальності за такі сторонні послуги.Деякі Послуги надаються вам нашими сторонніми філіями. Персональна інформація, яку Ви надаєте через Послуги нашим стороннім філіям, регулюється цією Політикою конфіденційності. Наші Послуги не призначені для використання дітьми, і доступ до них мають мати лише особи, яким виповнилося 18 років і які використовують Послуги у комерційних цілях. Якщо ми дізнаємося, що ми ненавмисно зібрали особисту інформацію осіб віком до 18 років, ми негайно вживемо заходів щодо якнайшвидшого видалення інформації.

Яку інформацію ми збираємо про вас і чому

Якщо Ви - Клієнт, який використовує Finmaxi для забезпечення свого бізнесу, або Клієнт-бухгалтер, який використовує Finmaxi, щоб впорядкувати ведення бухгалтерії для власних клієнтів, ми збираємо та використовуємо вашу особисту інформацію для надання Вам наших Послуг. Ми збираємо наступну особисту інформацію, коли ви підписуєтесь на Finmaxi, коли користуєтесь нашими Послугами або коли іншим чином надаєте нам інформацію. Як правило, ця інформація нам потрібна для того, щоб ви могли користуватися нашими Послугами. Що ми збираємо. Інформація, яку ви надаєте нам про себе та свою компанію, наприклад ваше ім’я, назва компанії, електронна адреса та номер телефону. Інформація інших осіб, яку ми обробляємо за вашим вказівкою, наприклад, імена та контактна інформація ваших клієнтів, співробітників тощо. Інформація про оплату та виставлення рахунків, яку ви надаєте нам, наприклад номер вашої кредитної або дебетової картки.

Відвідувачі

Ми збираємо таку особисту інформацію про вас, коли ви відвідуєте наш веб-сайт або звертаєтесь до служби підтримки Finmaxi: Інформація про те, як ви отримуєте доступ до наших Послуг та вашого облікового запису, включаючи інформацію про пристрій та браузер, яким ви користуєтесь, ваше мережеве підключення, вашу IP-адресу та детальну інформацію про те, як ви переглядаєте наші веб-сайти та платформу. Інформація про підтримку клієнтів (наприклад, питання та проблеми) та загальний відгук, який ви вирішили надати (наприклад, відгуки про програми всередині платформи). Копії державного посвідчення особи про вас або вашу компанію, яке ви нам надаєте: Інформація про вас, яку ви надаєте нам про себе, наприклад ваше ім’я, адреса, електронна адреса та номер телефону. Інформація про те, як ви отримуєте доступ до наших Послуг, включаючи інформацію про пристрій та браузер, яким ви користуєтесь, ваше мережеве підключення, вашу IP-адресу та подробиці про те, як ви переглядаєте наші програми та сайти, включаючи пошукові терміни, які ви можете ввести.

Майбутні партнери чи кандидати

Ми збираємо таку особисту інформацію про вас, коли ви претендуєте на посаду в Finmaxi чи хочете стати нашим партнером: Контактна інформація про вас, яку ви надаєте нам про себе, наприклад ваше ім’я, адреса, електронна адреса та номер телефону. Додаткову особисту інформацію, яку ви надаєте нам, наприклад, вашу професійну та трудову історію (наприклад, ваше резюме чи резюме, минулий досвід працевлаштування, професії та звання, ваш профіль LinkedIn чи інші соціальні мережі), вашу національність та освіту (наприклад, вашу ступінь та освіта, ліцензії та професійне членство).

Як ми використовуємо вашу інформацію

Ми використовуємо особисту інформацію, яку ми збираємо від вас, для надання вам наших Послуг, для виконання договірних зобов’язань (наприклад, для обробки ваших підписок), для вдосконалення наших Послуг або там, де нам потрібна ваша особиста інформація для законних ділових інтересів. Ці законні інтереси включають: підтвердження вашої особи чи вашої компанії, запобігання ризику та шахрайству (наприклад, для виявлення та захисту Finmaxi та інших третіх сторін від помилок, недбалості, порушення договору, шахрайства, крадіжок та інших незаконних дій, а також для перевірки дотримання політики та контрактних зобов'язань Finmaxi), відповідати на запитання або надавати інші види підтримки, надання, захист, налагодження та вдосконалення наших Послуг та веб-сайту, забезпечення звітності та аналітики, тестування функцій або додаткових послуг, сприяння маркетингу, рекламі чи іншим комунікаціям, розуміння ваших потреб та прийнятності для продуктів та послуг, дотримання законодавчих та нормативних вимог, дотримання наших Умов використання та / або дотримання цієї Політики конфіденційності. Ми також можемо збирати та використовувати вашу особисту інформацію для будь-яких інших цілей, на які ви даєте згоду. Ми збираємо лише особисту інформацію, яку вважаємо необхідною для досягнення цих цілей. Ми можемо використовувати інформацію, яка узагальнена або деідентифікована, щоб вона більше не була розумно пов’язана з ідентифікованою або ідентифікованою фізичною особою для будь-яких комерційних цілей.

Ваше використання чужої особистої інформації

Користуючись нашими Послугами, ви можете надати нам особисту інформацію інших осіб (наприклад, імена та адреси ваших клієнтів або працівників бухгалтерії). Юридично кажучи, ми є лише "постачальником послуг" такої інформації. Як ваш постачальник послуг, ми обробляємо (збираємо, використовуємо, розкриваємо тощо) таку інформацію, яку ви вказуєте виключно з метою надання вам наших Послуг. Наприклад, ми ніколи не будемо використовувати інформацію ваших клієнтів або співробітників для самостійного продажу або реклами перед ними, якщо вони також не користуються нашими Послугами безпосередньо. Ми також не продаємо та не будемо продавати інформацію про ваших клієнтів. Ви несете відповідальність за особисту інформацію інших осіб, яку ви розкриваєте нам через наші Послуги, і за те, щоб ваші інструкції щодо обробки такої інформації відповідали чинному законодавству про захист даних.

Ваші права на вашу інформацію

Залежно від того, як ви користуєтесь нашими Послугами та де ви проживаєте, ви можете мати право вимагати доступу, виправлення, внесення змін, видалення або заперечення певного використання вашої особистої інформації (наприклад, скасування підписки на електронні електронні листи). Ми прагнемо надати вам можливість самостійно реалізовувати ці права за допомогою наших Послуг. Наприклад, ви можете отримати доступ, оновити та виправити більшу частину своєї інформації на сторінках налаштувань свого облікового запису. Якщо ви не можете скористатися певним правом через наші Послуги, ви завжди можете надіслати електронну пошту нашій команді конфіденційності за адресою info@finmaxi.com. Зверніть увагу, що якщо ви надішлете нам запит, що стосується ваших персональних даних, ми повинні переконатися, що це ви, перш ніж ми зможемо відповісти. Для цього ми можемо попросити переглянути документацію, що підтверджує вашу особу. Також зауважте, що існує різниця між інформацією, яку ми вирішили збирати для власних цілей (наприклад, інформація про реєстрацію вашого облікового запису), та інформацією, яку наші Клієнти та Клієнти-бухгалтери направляють нам зберігати або обробляти через наші Послуги (наприклад, імена працівників або клієнтів). Якщо ви фізична особа, яка бажає скористатися своїми правами на інформацію, яку один із наших Клієнтів або Клієнтів-бухгалтерів може зберігати або обробляти через наші Послуги для своїх цілей, вам доведеться зв’язатися з Клієнтом або Клієнтом-бухгалтером безпосередньо. У цьому сценарії ми є лише постачальником послуг, що діє за їх вказівкою, і ми не можемо вирішити, як обробляти їх інформацію.

Коли і чому ми ділимось вашою інформацією з іншими

Ми обмежуємо доступ до вашої інформації уповноваженими працівниками та підрядниками, а вашу особисту інформацію передаємо третім особам лише за таких обставин. Як Клієнт або Клієнт-бухгалтер, ми можемо передавати Вашу особисту інформацію наступним постачальникам послуг, щоб надавати Вам наші Послуги: AWS, Sendgrid, Mailchimp, Jivosite, Stripe, LiqPay, Hvosting. Ми також можемо передавати вашу особисту інформацію наступним категоріям третіх осіб для певних інших комерційних цілей: Інші постачальники послуг, партнери, підрядники або постачальники: для аналітики та звітності, маркетингу та реклами, аудиту, спілкування з вами, управління нашою базою даних клієнтів, надання вам професійних послуг, управління процесом набору та проведення попередніх перевірок (для майбутніх партнерів). Організації-правонаступники: якщо ми об’єднаємося або придбані іншою компанією, будемо залучені до банкрутства або якщо зміниться право власності чи контролю над усіма або частиною наших Послуг чи їх активів, інформація про вас може передаватися таким організаціям. Правоохоронні органи, державні установи та професійні радники: для запобігання або розслідування підозр на шахрайство, загрозу фізичній безпеці, незаконній діяльності або порушенням контракту чи нашої політики, а також дотримання закону чи нормативних актів, або якщо від нас вимагається інше законодавство робити це, наприклад, у відповідь на судовий наказ чи судовий процес, або встановлювати, захищати чи реалізовувати наші законні права або захищатись від юридичних вимог чи вимог.

Де зберігаються ваші дані, та міжнародна передача даних

Нашими послугами керує команда Finmaxi зі штаб-квартирою в Дюссельдорфі. Ми покладаємось на вищезазначених Постачальників послуг, які надають послуги. Усі ці постачальники послуг знаходяться в США, Німеччині, Великобританії, Канаді, Польщі, Нідерландах, ОАЕ, Іспанії, Україні та обробляють ваші дані в цих країнах. На даний момент Finmaxi не пропонує та не продає свої Послуги приватним особам або компаніям за межами цих країн.

Зберігання даних

Finmaxi - це німецька компанія, яка обслуговує осіб та компанії, і тому ми, наші треті сторони-афілійовані особи можемо підпадати під дію різних законодавчих вимог та зобов’язань щодо звітності, які вимагають від нас збереження вашої особистої інформації протягом певного періоду часу, який може бути після того, як ви припините користуватися Послугами.

Як ми захищаємо вашу інформацію

Ми підтримуємо стандартні гарантії безпеки для захисту вашої інформації та забезпечення її конфіденційності, цілісності та доступності. Хоча ми робимо все можливе, щоб захистити вашу інформацію на нашій платформі, ми не можемо гарантувати абсолютну безпеку вашої особистої інформації. Щоб дізнатись більше про наші заходи інформаційної безпеки, ознайомтесь із нашими Правилами безпеки.

Як ми використовуємо файли cookie та інші технології відстеження

Ми використовуємо файли cookie та подібні технології відстеження на нашому веб-сайті та при наданні наших Послуг. Для отримання додаткової інформації про те, як ми використовуємо ці технології, та пояснення того, як ви можете відмовитись від певних типів файлів cookie, див.

Зміни до цієї Політики конфіденційності

Ми можемо будь-коли змінити цю Політику конфіденційності, щоб відобразити оновлення наших Послуг, чинне законодавство та інші фактори. Ми повідомлятимемо вас, як зазначено вище, коли ми робимо будь-які суттєві зміни, але ми закликаємо вас залишатися в курсі, періодично переглядаючи цю політику.

Як ви можете зв’язатися з нами

Якщо ви хочете запитати, подати запит, що стосується, або поскаржитися на те, як ми обробляємо вашу особисту інформацію, ви можете зв’язатися з нами електронною поштою за адресою info@finmaxi.com, зателефонувавши нам на один з номерів на сайті finmaxi.com, або надіславши листа на адресу: Parstrading GmbH, Werstener Dorfstr. 228, 40591, Düsseldorf​, Nordrhein-Westfalen Germany.

Будь ласка, уважно прочитайте ці умови надання послуг ("Угода"), оскільки ця Угода є обов'язковим договором між користувачем, який приймає цю Угоду ("Клієнт"), та Parstrading GmBH, компанією у Німеччині, зареєстрованою адресою Werstener Dorfstr. 228, 40591, Düsseldorf​, Nordrhein-Westfalen Germany ("Finmaxi"), що регулює використання вами послуг, доступних через веб-сайт Finmaxi за адресою https://finmaxi.com ("Сайт") через які вони можуть бути доступними ("Послуги"). Поставивши прапорець, натиснувши кнопку "Я приймаю" або іншим чином прийнявши цю Угоду на сторінці реєстрації, встановивши Додаток або іншим чином отримавши доступ до Служб або використовуючи їх, Клієнт підтверджує, що він прочитав, зрозумів і погоджується бути зобов’язаними та дотримуватися умов цієї Угоди. Якщо Клієнт використовує Послуги від імені юридичної особи, партнерства або іншої організації, то Клієнт заявляє, що він: (i) є уповноваженим представником цієї організації з повноваженнями пов'язувати цю організацію з цією Угодою та (ii) такою організацією погоджується з цим Договором. Якщо Клієнт не погоджується з умовами цієї Угоди, то їм не дозволяється користуватися Послугами. За винятком певних видів суперечок, описаних у положенні про арбітраж нижче, Клієнт погоджується, що суперечки, що виникають згідно з цією Угодою, будуть вирішуватися шляхом обов'язкового індивідуального арбітражу, і, ПРИЙНЯТИ ЦЮ УГОДУ, КЛІЄНТИ І КОМАНДИ КАЖДИХ ОТРИМУЮТЬ ПРАВО НА СУД щоб відстояти або захистити права Клієнта за цим контрактом (за винятком питань, які можуть бути передані до суду з невеликими позовами). БАНКІВСЬКІ ПОСЛУГИ: Finmaxi не є банком і сам не надає жодних банківських послуг. Однак послуги Finmaxi інтегровані з певними сторонніми сервісними службами, яких ми називаємо сторонніми сервісними службами

1. Послуги.

Послуги складаються з хмарних фінансових інструментів та послуг, які можуть включати (i) ведення бухгалтерського обліку, бухгалтерський облік та доступ до банківських послуг, (ii) зберігання та звітування фінансової інформації, (iii) підготовку податкових та консультаційних послуг та (iv) послугу передачі інформації до, від та між сторонніми сервісними службами відповідно до інструкцій Клієнта. Клієнт може зробити певний вибір Послуг, які він бажає придбати через Додаток або Обліковий запис. Finmaxi надаватиме Послуги Клієнту протягом терміну дії цієї Угоди за умови сплати відповідних зборів та дотримання умов цієї Угоди. Як частина Послуг, Finmaxi цим надає Клієнту невиключне, не підлягає передачі, не підлягає передачі право на використання Послуг відповідно до умов цієї Угоди. Клієнт підтверджує, що Служби є хмарними та розміщуються послугами, і жодні копії Служб або Стендової системи не будуть доставлятися Замовнику, крім (за наявності) Додатка, за умови ліцензійної угоди з кінцевим користувачем. Послуги використовуються Клієнтом виключно для власних цілей Клієнта, і Finmaxi не передає Клієнтові жодного права, права власності чи до Послуг або Системи Finmaxi. Право Клієнта на використання Послуг припиняється після будь-якого припинення дії цієї Угоди або будь-якого припинення або припинення постачання Послуг Клієнтові. Фінансові операції. Finmaxi не повинна виконувати будь-які фінансові операції для Клієнта. Однак Клієнт може використовувати Служби для передачі інструкцій Клієнта Сторонньому Сервісу Клієнта, який Сторонній Сервіс може здійснити фінансову операцію від імені Клієнта відповідно до Угоди про третю сторону. Наприклад, якщо Клієнт відкриває банківський рахунок у компанії, то Транзакція даних через Служби може призвести до фінансової операції в межах рахунку Клієнта в компанії відповідно до Угоди із зовнішним банком. Finmaxi не несе відповідальності за будь-яку таку фінансову операцію або її результати. Помилки. Клієнт повинен негайно повідомити Finmaxi про будь-які помилки, що є у Finmaxi або Клієнтом при наданні або використанні Послуг. Там, де це можливо, Finmaxi повинен докласти комерційно обґрунтованих зусиль для розслідування помилок, але не робить жодних заяв про свою здатність виправити помилку. Клієнт повинен надати Finmaxi будь-яку інформацію, необхідну для розслідування помилки в транзакції. Деякі платіжні операції, такі як банківські перекази, незворотні, тому Клієнт погоджується дотримуватися граничної обережності при ініціюванні будь-якої фінансової операції за допомогою вказівок, поданих одним із Сторонніх Сервісів через Служби.

2. Обліковий запис і ідентифікатор клієнта.

Finmaxi надає Клієнту унікальний та приватний Обліковий запис, доступний через Сервіс. Finmaxi повинен надати Клієнту коди доступу для Облікового запису. Клієнт не повинен розкривати такі коди або дозволяти будь-якій третій стороні використовувати їх. Клієнт несе виключну відповідальність за використання Облікового запису Клієнта. Finmaxi запропонує Клієнту ввести певні уподобання та специфікації в Додатку або Обліковому записі, які стосуватимуться Послуг; Клієнт несе виключну відповідальність за такий вибір, навіть якщо вони містять помилки Клієнта або призводять до збитків для Клієнта. Будь-які додаткові умови та положення, розміщені на Сайті стосовно Облікового запису або конкретних уподобань Служб, вибраних Замовником, включені сюди в якості посилання. За винятком випадків, коли це вимагається для надання Послуг або якщо інше вимагається законодавством, Finmaxi не надає стороннім доступ до Облікового запису Клієнта. Клієнт повинен негайно повідомити Finmaxi електронною поштою на info@finmaxi.com про будь-яку втрату чи розголошення, добровільне чи інше, будь-якого пароля облікового запису або коду доступу для третьої сторони. На прохання Клієнта, Finmaxi також видасть Клієнту ідентифікатор клієнта, пов’язаний з Обліковим записом („Ідентифікатор клієнта”). Клієнт може передавати свій ідентифікатор клієнта лише співробітникам, директорам, бухгалтерам, бухгалтерам або іншому персоналу Клієнта, який безпосередньо найманий або зайнятий Клієнтом ("Персонал Клієнта"), за умови, що Клієнт пов'язує таких третіх осіб із зобов'язаннями щодо конфіденційності та дотримується умов цього. Клієнтський персонал може отримувати доступ до Послуг і користуватися ними лише через ідентифікатор Клієнта та відповідно до цієї Угоди; Клієнт не дозволяє персоналу клієнта ділитися ідентифікатором клієнта з третіми сторонами. Клієнт несе відповідальність за всі дії, що відбуваються під його ідентифікатором, незалежно від того, чи здійснюється персонал Клієнта чи іншим чином. Finmaxi залишає за собою право замінити ідентифікатор клієнта на власний розсуд з будь-якої причини або без причини. Будь-який персонал Клієнта, який отримує доступ до Послуг, робить це відповідно до цієї Угоди. Клієнт забезпечує за власний рахунок Клієнта все необхідне обладнання, програми та підключення до Інтернету, необхідні для доступу до Послуг. Клієнт визнає, що Інтернет може бути непередбачуваним у роботі, незахищений і може час від часу перешкоджати доступу до Послуг або продуктивності згідно з цим. Клієнт погоджується з тим, що Finmaxi не несе відповідальності за будь-які збої в Інтернеті, незахищений WIFI або інші підключення або будь-яке інше втручання у користування Службою або доступ до Служб або порушення безпеки, що виникають внаслідок будь-якого пристрою Клієнта, і Клієнт відмовляється від будь-яких претензій до Finmaxi у зв'язку з цим.

3. Обмеження.

Заборонені клієнти. Наступним особам заборонено користуватися Послугами: (i) особам, які перебувають у Міністерстві фінансів США, Управлінні контролю за іноземними активами (OFAC), Спеціально визначеному списку громадян (SDN); (ii) Особи, яким менше 18 років; (iii) Особи або їхні афілійовані особи, які закупили послуги від Finmaxi та були припинені Finmaxi; та (iv) індивідуальних споживачів. Послуги не можуть використовуватися для індивідуального споживання. Клієнтом повинен бути бізнес, благодійна організація чи некомерційна організація, щоб користуватися Послугами. Finmaxi залишає за собою право відмовити у наданні Послуг або припиненні Послуг тому чи іншому виду бізнесу. Finmaxi повідомляє Клієнта про заборонені види бізнесу через Веб-сайт, Обліковий запис або Додаток. У будь-якому випадку будь-якій компанії, яка є незаконною або працює на підтримку незаконної діяльності, заборонено користуватися Послугами. Обмеження щодо використання. Клієнт не може сам і не дозволяє жодному Персоналу Клієнта або будь-якій іншій третій стороні: (i) дозволити будь-якій стороні отримати доступ або користуватися Послугами, крім Персоналу Клієнта, уповноваженого відповідно до цієї Угоди; (ii) модифікувати, адаптувати, змінювати або перекладати будь-яке програмне забезпечення Finmaxi, що лежить в основі Послуг; (iii) ліцензувати, здавати в оренду, здавати в оренду, розподіляти або іншим чином передавати Послуги будь-якій третій стороні; (iv) крім випадків, і лише в тій мірі, в якій таке обмеження є неприпустимим згідно із Законом, здійснити зворотне проектування, декомпілювати, розібрати або іншим чином отримати або визначити або спробувати отримати або визначити вихідний код (або алгоритми, структуру чи організацію) будь-якого програмного забезпечення або системних систем, що лежать в основі Послуг; (v) використовувати або копіювати будь-яке програмне забезпечення або Finmaxi, що лежать в основі Послуг, за винятком випадків, прямо передбачених цим Договором; (vi) проводити або пропагувати будь-яку незаконну діяльність під час користування Послугами; (vii) використовувати Послуги для генерування небажаних рекламних повідомлень електронної пошти або спаму; (viii) використовувати Служби для переслідування, переслідування чи заподіяння шкоди іншій особі; (ix) використовувати будь-який великий автоматичний, електронний або ручний процес для доступу, пошуку або збору інформації з Послуг (включаючи, без обмежень, роботів, павуків або сценарії); (x) за винятком випадків, коли і лише в тій мірі, в якій таке обмеження є недопустимим згідно із Законом, будь-яким чином втручається в належне функціонування Послуг або заважає або порушує роботу будь-яких серверів або мереж, підключених до Послуг, або не виконує будь-яких вимог , процедури, політики чи правила мереж, підключених до Послуг; (xi) намагатися отримати доступ до захищених частин Послуг, на які вона не має прав доступу; (xii) завантажувати або передавати будь-яку форму вірусу, вірус, троянського коня чи іншого шкідливого коду; (xiii) використовувати будь-якого робота, павука, інший автоматичний пристрій або ручний процес для вилучення, сканування екрану», моніторингу, «добування» або копіювання будь-якої статичної або динамічної веб-сторінки в Послугах або вмісту, що міститься на будь-якій такій веб-сторінці для комерційного використання без нашого попереднього письмового дозволу; (xiv) видавати себе за будь-яку фізичну або юридичну особу або іншим чином спотворювати свою приналежність до фізичної чи юридичної особи; (xv) дзеркально відображати Послуги або будь-який вміст, розміщувати спливаючі вікна на їх сторінках або іншим чином впливати на відображення їх сторінок; або (xvi) публічно демонструвати або публічно виконувати будь-яку частину Послуг. Клієнт не може використовувати Послуги з будь-якою іншою метою, окрім цілі, для якої Послуги спеціально призначені. Якщо Клієнту заборонено користуватися Послугами згідно із Законами, Клієнт не може ними користуватися.

4. Складіть права інтелектуальної власності..

Finmaxi прямо зберігає всі права інтелектуальної власності на Послуги, Систему Finmaxi та всі матеріали, надані Finmaxi згідно з цим Договором. Право власності та інтерес до Послуг та всіх інших матеріалів, що надаються Finmaxi за цим Договором, будь-яке їхнє оновлення, адаптація, переклад, налаштування або похідна робота, а також всі права інтелектуальної власності на них залишаються за Finmaxi або його ліцензіарами. Finmaxi залишає за собою право на власний розсуд змінювати, модифікувати, додавати або видаляти частини Послуг без попереднього повідомлення Клієнта або згоди Клієнта. Певні імена, логотипи, торгові марки, торгові назви, знаки обслуговування, вміст, візуальні інтерфейси, інтерактивні функції, інформація, компіляція, комп’ютерний код, товари, послуги та інші матеріали, що відображаються в Послугах («Стендові матеріали»), захищені відповідно до законів про права інтелектуальної власності Німеччини, США та інших юрисдикцій.

5. Згода на дані клієнта.

Цим Клієнт уповноважує Finmaxi безпосередньо або через треті сторони робити будь-які запити та проводити будь-які розслідування для підтвердження ідентифікації Клієнта. Послуги вимагають певної інформації стосовно Клієнта, включаючи, але не обмежуючись цим ім'ям, адресою, номером телефону, адресою електронної пошти, адресою електронної пошти, банківським рахунком та іншою інформацією про рахунок акаунта третьої сторони. Клієнт погоджується, що вся інформація, яку він надає Finmaxi, повинна бути повною та точною, і Клієнт повинен негайно виправити будь-які помилки в інформації, що надається Finmaxi. Відповідно до Політики конфіденційності Finmaxi, розміщеної на Сайті та включеної сюди посиланням, та будь-якої іншої окремої угоди між Клієнтом та Finmaxi, Клієнт та кожен з персоналу Клієнта цим надають Finmaxi право збирати, зберігати, використовувати та розкривати Дані Клієнта для мета надання Послуг та їх інтеграція зі Службами сторонніх сервісних служб, обраними Замовником. Якщо Дані Клієнта включають дані, що стосуються третіх сторін, Клієнт заявляє, що отримав необхідні згоди Finmaxi на збір, обробку та зберігання таких даних відповідно до цих суб’єктів даних. Дані, зібрані Finmaxi, регулюються Політикою конфіденційності Finmaxi, розміщуються на Сайті та включаються сюди посиланням. Відповідно до законодавства, коли Finmaxi підпадає під запит на виклик даних Клієнта, Finmaxi надає Клієнтові можливість оскаржити запит, у противному випадку Finmaxi буде співпрацювати із цим запитом. Відповідно до будь-якої окремої угоди між Клієнтом та Finmaxi, Клієнт цим уповноважує Finmaxi та кожного Стороннього Сервісу отримувати від інших та розкривати іншим Дані Клієнта в обсязі, необхідному для надання відповідних послуг або за цим Договором, або згідно з їхніми відповідні угоди про обслуговування третіх сторін. Якщо це вимагається законодавством, Finmaxi розкриватиме Дані клієнтів правоохоронним органам. Finmaxi залишає за собою право зберігати Дані Клієнта протягом терміну дії цієї Угоди та протягом п'яти (5) років після цього.

6. Дані клієнта.

Клієнт несе повну відповідальність за точність, доречність та повноту всіх даних Клієнта. Finmaxi використовуватиме Дані Клієнта, які вони надають при виконанні Послуг, і не несе відповідальності за перегляд, перевірку чи інше підтвердження точності, відповідності чи повноти Даних Клієнта.

7. Компенсація.

Клієнт повинен відшкодовувати шкоду Finmaxi або її працівників, офіцерів, афілійованих осіб директорів, постачальників, ліцензіарів, сторонніх сервісів та інших клієнтів від будь-якої відповідальності, включаючи збитки, стягнення коштів, недоліки, відсотки, штрафи, збитки та розумну адвокатську винагороду. що виникають внаслідок: (i) будь-якого порушення умов цього Договору; (ii) будь-яке порушення Угоди про надання послуг третьою стороною; (iii) будь-яке порушення будь-якого Закону; (iv) будь-яке використання Клієнтських даних Клієнтом, Стороннім Сервісом або іншою третьою стороною; (v) використання Послугами Клієнта, в тому числі в поєднанні з будь-якою послугою третьої сторони; (vi) будь-яку транзакцію; (vii) будь-яку фінансову операцію, що відбулася в результаті передачі даних через Послуги; (viii) будь-які дії чи бездіяльність будь-якого Стороннього сервісу або Клієнта; (ix) витрати, понесені компанією Finmaxi із забезпечення виконання положень цього Договору або реагування на будь-яку повістку, що стосується Клієнта, Даних Клієнта або Стороннього Сервісу; (x) будь-яка претензія урядового податкового органу; або (xi) будь-які суперечки між Клієнтом та будь-якою третьою стороною або персоналом Клієнта.

8. Строк дії, припинення та призупинення

Термін дії цієї Угоди ("Термін") починається з того моменту, коли Клієнт приймає цю Угоду, заповнює Заявку або отримує Обліковий запис, і триває до припинення дії відповідно до умов цього Договору. Припинення. Будь-яка сторона може розірвати цю Угоду в будь-який час з будь-якої причини або для зручності. Клієнт може припинити дію, закривши свій Обліковий запис або інші засоби, які можуть надавати Послуги. Finmaxi може розірвати цю Угоду, повідомивши Клієнта через Обліковий запис, надіславши електронною поштою контактну інформацію, зазначену в Додатку, або іншим електронним повідомленням на іншу контактну інформацію, надану Клієнтом Finmaxi. Finmaxi може, на власний розсуд, призупинити доступ Клієнта до Послуг та будь-якого їх компонента без попередження, щоб: (i) запобігти пошкодженню або погіршенню цілісності Інтернет-мережі Finmaxi; (ii) дотримуватися будь-якого закону; (iii) в іншому випадку захистити Finmaxi від потенційної юридичної відповідальності або шкоди для його репутації чи бізнесу; або (iv) тому, що Finmaxi вирішив змінити Послуги. Finmaxi докладатиме комерційно обґрунтованих зусиль, щоб повідомити Клієнта про причину (причини) такого припинення або припинення дії якомога швидше, як це можливо. Жодне, що міститься в цій Угоді, не буде тлумачитися як обмеження дій або засобів правового захисту, а також як відмова від прав Finmaxi будь-яким чином стосовно будь-якої з вищезазначених дій. Finmaxi не несе відповідальності за будь-які втрати або збитки, понесені Клієнтом в результаті будь-якого припинення або призупинення доступу до Служб або їх використання.

9. Підтримка клієнтів.

Finmaxi докладатиме комерційно обґрунтованих зусиль для надання Замовнику послуг технічної підтримки, що стосуються Служб, через веб-сайт технічної підтримки, електронну пошту або телефон. Finmaxi може оновлювати Служби на власний розсуд, які оновлення можуть змінювати, додавати або видаляти функціональність Служб. Finmaxi також може час від часу планувати час простоїв для технічного обслуговування та модернізації Служб.

10. Збори.

Доступ до Послуг на надання послуг може вимагати від Клієнта сплати Комісій, як це може бути додатково описано на https://finmaxi.com або іншим чином на Сайті, Додатку або в Обліковому записі. Усі збори вказані в національній валюті і не підлягають поверненню, якщо інше не передбачено в цьому документі. Finmaxi залишає за собою право вносити зміни до Комісій та Винагородження, розміщуючи нові Комісії та Ціни на Сайті, в Додатку або в Обліковому записі; такі зміни набувають чинності протягом тридцяти (30) днів, якщо Клієнт не прийняв їх раніше або якщо Клієнт не закриє свій Обліковий запис протягом такої затримки або відмовитись від надання послуг.

11. Конфіденційна інформація.

Кожна сторона визнає, що може прямо чи опосередковано розкривати конфіденційну інформацію іншій стороні в ході переговорів та виконання цієї Угоди. Вся така конфіденційна інформація, розкрита за цим Договором, залишається виключною власністю сторони, що розкриває інформацію (або іншої третьої сторони), і сторона, що отримує, не повинна мати жодних інтересів або прав щодо неї, крім випадків, зазначених у цьому документі. Кожна сторона погоджується ставитись до такої конфіденційної інформації з таким самим ступенем обережності та захисту, як і до своєї найбільш конфіденційної інформації. Кожна сторона може розкрити таку конфіденційну інформацію працівникам та агентам, яким потрібні такі знання для надання послуг згідно з цією Угодою. Якщо інше не передбачено цією Угодою, жодна зі сторін не повинна розкривати конфіденційну інформацію іншої сторони будь-якій третій стороні без попередньої письмової згоди сторони, що розкриває інформацію, а обов'язок конфіденційності, створений цим розділом, залишається чинним після припинення дії Угоди. Даними Клієнта, без обмежень, є конфіденційна інформація Клієнта. Дані Finmaxi, без обмежень, повинні бути конфіденційною інформацією стенду.

Ці умови використання ("Угода") утворюють угоду між вами ("Ви" або "Клієнт") та Parstrading GmBH далі Finmaxi. ("Компанія", "Ми" або "Ми"). Датою набуття чинності цією Угодою є час, коли Ви приймаєте або вважаєтеся, що приймаєте цю Угоду, як зазначено нижче. Цим Ви погоджуєтесь на обмін інформацією та документами між Вами та Нами в електронному вигляді через Інтернет або електронною поштою, і що ця електронна Угода буде еквівалентом письмової паперової угоди між вами та нами.

Право власності та авторські права.

Ви визнаєте, що вся інформація, вміст, звіти, дані, бази даних, графіка, інтерфейси, веб-сторінки, текст, файли, програмне забезпечення, назви продуктів, назви компаній, торгові марки, логотипи та торгові назви, що містяться на цьому веб-сайті (разом "Вміст"), включаючи спосіб подання або відображення Вмісту, та вся інформація, що стосується цього, є власністю відповідних власників, як зазначено, Компанії або її ліцензіарів, залежно від обставин.

Дозволене використання.

Цим компанія надає Вам обмежену, відкликану, персональну, непередавану та невиключну ліцензію на доступ, читання та завантаження однієї копії Вмісту виключно з метою оцінки пропонованих нами послуг ("Послуги").

Обмеження щодо використання.

Ви погоджуєтесь, що не будете: поширювати Вміст з будь-якою метою, включаючи, без обмежень, складання внутрішньої бази даних, перерозподіл або відтворення Вмісту за допомогою преси чи засобів масової інформації або через будь-яку комерційну мережу, кабельну або супутникову систему; або створювати похідні роботи з реверсивного проектування, декомпілювати, розбирати, адаптувати, перекладати, передавати, упорядковувати, модифікувати, копіювати, об’єднувати, продавати, субліцензувати, експортувати, об’єднувати, передавати, адаптувати, позичати, здавати в оренду, присвоювати, ділити, аутсорсинг, розміщувати, публікувати, робити доступною будь-якій особі або використовувати будь-яким іншим способом, прямо чи опосередковано, Вміст повністю або частково, у будь-якій формі або будь-якими способами, будь то фізичний, електронний чи інший спосіб. Ви не повинні дозволяти, дозволяти чи робити будь-що, що може порушити або іншим чином зашкодити майновим правам Компанії або її ліцензіарів або дозволити будь-якій третій стороні отримати доступ до Вмісту. Обмеження, викладені в цій Угоді, не застосовуються в тій обмеженій мірі, яка обмежена чинним законодавством.

Ліцензія на використання вашої інформації.

За винятком вашої непублічної особистої інформації, Ви цим надаєте Компанії безстрокову, необмежену, безоплатну, всесвітню, невиключну, безповоротну, передавану ліцензію на те, щоб запускати, демонструвати, копіювати, відтворювати, публікувати, групувати, розповсюджувати, продавати, створювати похідні твори, адаптувати, перекладати, передавати, упорядковувати, модифікувати, субліцензувати, експортувати, об’єднувати, передавати, позичати, здавати в оренду, здавати в оренду, призначати, ділитися, передавати в аутсорсинг, розміщувати, надавати будь-якій особі або іншим чином використовувати будь-яку інформацію або інший вміст, який Ви надаєте на цьому веб-сайті або через нього, або який надсилається Компанії електронною поштою чи іншою кореспонденцією, включаючи, без обмежень, будь-які ідеї, концепції, винаходи, ноу-хау, техніки або будь-яку інтелектуальну власність, що міститься в них, для будь-яких цілей що завгодно. Компанія не покладається на будь-які зобов'язання щодо конфіденційності щодо будь-якої такої інформації, якщо тільки компанія не погодила це письмово або не вимагає законодавства. Ви заявляєте та гарантуєте, що маєте право надати ліцензію, зазначену вище.

Персональна інформація.

Компанія може час від часу, але не зобов’язана, контролювати використання вами веб-сайту та збирати, зберігати, використовувати та розкривати інформацію, що стосується вас, з проханням запропонувати вам свої Послуги, і Ви цим даєте згоду на такий збір, зберігання, використання та розкриття інформації відповідно до Політики конфіденційності Finmaxi, розміщеної тут https://finmaxi.com/legal.html, та відмовитися від будь-якого права на конфіденційність, яке ви можете мати в ньому.

Договір про надання послуг.

Якщо Ви купуєте Послуги у Компанії або одного з її постачальників або спонсорів, то такі Послуги надаються згідно з окремою угодою, такою як Умови користування Послугою Finmaxi, і не надаються за цим Договором, і Ви не матимете прав чи претензій у стосовно таких Послуг за цим Договором.

Обмеження відповідальності та відмова від відповідальності.

НЕМАЄ ГАРАНТІЇ, ЩО ПЕРСОНАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ОПЕРАЦІЇ НА ЦЬОМУ ВЕБ-САЙТІ ТА В ІНТЕРНЕТІ БУДУТЬ ОБСЛУГОВАНІ І БЕЗПЕЧНИМІ. ВИКОРИСТАННЯ ЦЬОГО ВЕБ-САЙТУ І ЗМІСТУ ВЛАСНИЙ РИЗИК, І КОМПАНІЯ НЕ ПРИЗНАЧАЄ НІЯКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВІД ЗМІСТУ, ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-САЙТУ АБО ОТРИМАННЯ, ЗБЕРІГАННЯ, ПЕРЕДАЧІ АБО ІНШЕ ВИКОРИСТАННЯ ВАШОЇ ПЕРСОНАЛІЗАЦІЇ. Цей веб-сайт може містити посилання на інші сайти. Компанія не несе відповідальності за точність або доречність інформації, даних, думок, порад чи заяв, що містяться на таких сайтах, і коли Ви заходите на такі сайти, Ви робите це на свій страх і ризик. Надаючи посилання на інші веб-сайти, Компанія жодним чином не виступає видавцем або розповсюджувачем матеріалів, що містяться на цих інших веб-сайтах, і не намагається контролювати або контролювати такі сайти. Посилання на інший веб-сайт не повинно тлумачитися як означає, що Компанія афілійована або пов'язана з нею. КОМПАНІЯ НЕ РЕКОМЕНДУЄ І НЕ ПІДТРИМУЄ ВСЬОГО ЗМІСТУ, Включаючи БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ БУДЬ-ЯКІ ГІПЕР-ПОСИЛАННЯ НА ІНШИХ САЙТАХ. Згадування іншої сторони або її товару чи послуги на цьому веб-сайті не слід тлумачити як схвалення цієї сторони або її товару чи послуги. Компанія не буде нести відповідальність за будь-який збиток, який Ви або будь-яка третя сторона може зазнати в результаті передачі, зберігання або отримання конфіденційної або власної інформації, яку Ви робите, або яку Ви прямо або неявно уповноважуєте Компанію робити, або за будь-які помилки або будь-які зміни, внесені до будь-якої переданої, збереженої або отриманої інформації. Ви несете повну відповідальність за пошук та використання Вмісту. Ви повинні застосовувати власне судження при будь-якому використанні будь-якого Вмісту, включаючи, без обмежень, використання інформації як основу для будь-яких висновків. ЗМІСТ НАДАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ДЛЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ЦІЛЕЙ І НЕ ПОВИНЕН ТЛУМАЧИТИСЬ В ЯК РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ СПЕЦИФІЧНИХ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ, ВИКОРИСТАННЯ ТА ХОДУ ДІЇ. ДОДАТКОВО, БУДЬ-ЯКІ ДУМКИ, ВИРАЖЕНІ НА ЦЕЙ ВЕБ-САЙТАХ, Є ДУМКАМИ ОСОБЛИВОГО АВТОРА І МОЖУТЬ НЕ ВІДОБРАЖАТИ ДУМКИ БУДЬ-ЯКОГО ЛІЦЕНЗОВАНОГО ЮРИДИЧНОГО, ПОДАТКОВОГО, БУХГАЛТЕРСЬКОГО ТА ІНШИХ ПРОФЕСІЙНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ОКРЕМО НАДАНИМ В ОКРЕМОМ ДОГОВОРІ З ВАМИ, ЦЕЙ САЙТ І ВСЕ ЗМІСТ, ПРОДУКТИ, ПОСЛУГИ І ПРОГРАММНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НА ЦЬОМУ САЙТІ АБО ДОСТУПНІ НА ЦЬОМУ САЙТІ НАДАЮТЬСЯ "ЯК БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ПРЕДСТАВЛЕНЬ, ГАРАНТІЙ, ДОСТУПНІСТЬ, ТОЧНІСТЬ, ПОВНІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ, МОЖЛИВІСТЬ АБО ІНШОГО. КОМПАНІЯ, ЇЇ ПІДПРИЄМСТВА, АГЕНТИ, ЛІЦЕНЗОРИ, ПОСТАЧАЛЬНИКИ ТА ІХ ДИРЕКТОРИ, ОФІЦІЙНІ ПРАЦІВНИКИ НЕ БУДУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ШКОДУ ЯКА МОГЛА БУТИ ЗАПОДІЯНА ЧИ БУДЬ ЯКІ ЕКОНОМІЧНІ ВТРАТИ КОМПАНІЇ ЯКЩО ЦЕ НЕ СТОСУЄТЬСЯ ДІЇ ЗА ОКРЕМИМ ДОГОВОРОМ ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ.

Припинення.

Ця Угода діє до тих пір, поки Компанія не розірве її з власної причини та без її розсуду на власний та необмежений розсуд. Компанія може розірвати цю Угоду без попередження Вас з будь-якої причини або без причини. Будь-яке таке припинення Компанією є доповненням та без шкоди таким правам та засобам правового захисту, які можуть бути Компанії, включаючи судовий наказ та інші справедливі засоби правового захисту. Застереження, обмеження відповідальності, права власності, припинення, тлумачення, Ваша ліцензія на Компанію, Ваша гарантія та положення про відшкодування збитків цієї Угоди залишаються в силі після припинення дії або закінчення терміну дії цієї Угоди.

Відшкодування збитків.

Ви погоджуєтесь у будь-який час відшкодовувати, захищати та утримувати компанію, її агентів, постачальників, ліцензіарів, філіали та їх відповідних директорів та працівників за всі дії, провадження, витрати, вимоги, збитки, вимоги, зобов'язання та будь-які витрати (включаючи юридичні та інші збори та виплати), понесені, понесені або сплачені Компанією прямо чи опосередковано щодо: будь-яку інформацію чи інший вміст, який Ви надаєте на цьому веб-сайті або через нього, або який надсилається Компанії електронною поштою або іншим листуванням; або Ваше використання або неправильне використання Вмісту цього веб-сайту або цього веб-сайту, включаючи, без обмежень, претензії щодо порушення.

Регулююче право та арбітраж

БУДЬ ЛАСКА, ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕЙ РОЗДІЛ УВАЖНО, Оскільки це обмежує спосіб, яким клієнт може шукати сперечатися з нами якщо у клієнта / партнера чи іншої особо будет необхідність вирішення будь якого спору. Якщо Клієнт має спір із Finmaxi, Finmaxi спочатку намагатиметься вирішити такий спір через нашу службу підтримки. Усі суперечки, що виникають згідно з Угодою або у зв'язку з нею, будуть передані на обов'язковий арбітраж у Лондон, Великобританія відповідно до правил та процедур, викладених нижче. Усі суперечки, які неможливо вирішити відповідно до внутрішнього процесу вирішення питань, визначеного вище, будуть передані та врегульовані остаточним та обов'язковим арбітражем. Арбітраж відбуватиметься у Лондон, Великобританія. Юрисдикція / Місце проведення; Правом, що регулює. Стосовно Клієнтів, розташованих у Україні, Великобританії, Німеччині, Канади ця Угода регулюється та тлумачиться відповідно до законодавства Великобританії (незалежно від принципів вибору закону). Цим сторони погоджуються, що будь-який позов з метою забезпечення виконання будь-якого положення цієї Угоди, що виникає внаслідок цього Договору або ґрунтується на ньому, або ділові відносини між сторонами укладено, повинен бути переданий до Лондонського суду міжнародного арбітражу, Великобританія. Перед подачею позову до суду позивач та відповідач повинні зробити усі можливі способи до мирного врегулювання спору між сторонами чи інше.

Інтерпретація.

Поділ цієї Угоди на розділи та вставка заголовків призначені лише для зручності посилання та не впливають на побудову або тлумачення цієї Угоди. У цій Угоді слова, що імпортують однину, включають множину та навпаки; слова, що імпортують стать, включають усі статі; а слова, що імпортують особи, включають фізичних осіб, приватних власників, товариства, корпорації, трести та некорпоративні асоціації.

Повна угода.

Ця Угода, оскільки час від часу вона може бути змінена відповідно до положень цього розділу (абзацу), а також будь-які та всі інші юридичні повідомлення та політики на цьому веб-сайті, являє собою повну угоду між вами та компанією щодо використання цього веб-сайту. та Зміст.

Поправка та відмова.

Компанія залишає за собою право на власний розсуд будь-коли вносити зміни до цієї Угоди, розміщуючи зміни на цьому веб-сайті. Ви несете відповідальність за періодичний перегляд поправок на цьому веб-сайті, і вважається, що ви знаєте про них. Якщо ви не погоджуєтесь із зміненими умовами, ви негайно припините користування цим веб-сайтом. Доступ до цього веб-сайту або використання цього веб-сайту після опублікування будь-яких поправок означає Ваше підтвердження та прийняття змінених положень та умов. Жодне доповнення, модифікація чи доповнення до цієї Угоди та жодна відмова від будь-якого положення цієї Угоди не є обов'язковими для Компанії, якщо Компанія не виконає їх у письмовій формі. Жодна відмова від будь-якого з положень цієї Угоди не може вважатися відмовою від будь-якого іншого положення (незалежно від того, чи подібне воно чи ні), а також не може бути продовженням відмови, якщо прямо не передбачено інше.

Розділеність.

Будь-яке положення цієї Угоди, яке суд компетентної юрисдикції визнав незаконним, недійсним або не підлягає виконанню в такій юрисдикції, є недійсним щодо такої юрисдикції в мірі такої незаконності, недійсності чи невиконання, і в іншому випадку застосовується до максимально дозволеного законодавством обсягу, не зачіпаючи решти положень цієї Угоди або не впливаючи на законність, обґрунтованість чи придатність такого положення в будь-якій іншій юрисдикції.

Забезпечення.

Ця Угода діятиме на користь і буде обов'язковою для кожного з нас та наших відповідних правонаступників та дозволених правонаступників. Ви підтверджуєте, що прочитали цю Угоду перед тим, як прийняти її, маєте повноваження прийняти цю Угоду та отримали копію цієї Угоди.

Finmaxi (Parstrading GmBH та її афілійовані компанії, в сукупності Finmaxi) підтримує стандартні заходи безпеки, що захищають вашу інформацію від втрати, зловживання та несанкціонованого доступу чи розголошення, а також для забезпечення її конфіденційності, цілісності та доступності. Наша програма безпеки враховує як чутливість інформації, яку ми обробляємо, так і поточний стан технологій. Далі викладено наші методи безпеки щодо ваших даних.

Письмова програма захисту інформації

Finmaxi підтримує програму інформаційної безпеки для безпеки, доступності, цілісності обробки, конфіденційності та конфіденційності.

Сертифікати відповідності

Середовище, в якому розміщені наші послуги, має кілька сертифікатів для своїх центрів обробки даних, включаючи відповідність ISO 27001, авторизацію FedRAMP, сертифікацію PCI та звіти SOC. Щоб отримати додаткову інформацію про їх сертифікацію та відповідність, відвідайте веб-сайт AWS Security та веб-сайт AWS Compliance.

PCI: Зверніть увагу, що Finmaxi не є і не повинен бути сертифікованим PCI постачальником послуг. Наша платформа була спеціально розроблена, щоб уникнути будь-якої такої вимоги. Там, де є необхідність мати PCI сертифікацію, ми покладаємось на постачальників послуг, сумісних з PCI (наприклад, LiqPay чи Stripe), щоб безпечно обробляти інформацію про кредитні картки.

Персональні перевірки та стандарти

Finmaxi проводить попередні перевірки співробітників відповідно до їхніх обов'язків (з більш широкими попередніми перевірками, необхідними для ключових співробітників, які мають підвищені привілеї), забезпечує постійний інструктаж з питань конфіденційності та безпеки для своїх працівників, а також вимагає від працівників читання та підписання угод про конфіденційність та нерозголошення, як умови їх працевлаштування.

Конфіденційність та контроль доступу

Співробітники компанії підлягають письму зобов’язанню щодо конфіденційності які забороняють доступ до даних клієнтів, якщо це не є абсолютно необхідним. Наша політика безпеки передбачає обмеження доступу до систем співробітникам, якщо ця інформація не є абсолютно необхідна для них.

Шифрування

Всі дані клієнтів, що обробляються інфраструктурою Finmaxi, шифруються під час передачі (з TLS 1.2) та коли не використовуються / в стані спокою (з шифруванням AES-256), використовуючи найновіші пакети криптографів та протоколи безбеки. Крім того, ми застосовуємо повне шифрування диска на всіх корпоративних пристроях.

Доступність

Наші інфраструктурні системи є стійкими до несправностей, і наша операційна команда постійно працює над тим, щоб зробити платформу Finmaxi високодоступною послугою, на яку ви можете покластися.

Захист мережі

Ми використовуємо брандмауери, які налаштовані відповідно до найкращих галузевих практик, і реалізуємо багатофакторну автентифікацію для всіх серверів у різних наших середовищах, включаючи виробничу.

Фіксація та моніторинг

У нашому виробничому середовищі реалізована централізована система реєстрації та моніторингу для відстеження інформації, що стосується безпеки, моніторингу, доступності, доступу та інших показників про наші послуги.

Безпека та конфіденційність продуктів, нові функції, функціональні можливості та зміни дизайну в Finmaxi проходять процес перевірки безпеки та конфіденційності нашими командами. Код тестується та перевіряється вручну та автоматичними способами, перед тим, як він опиняється на продуктиві

Відносини з постачальниками послуг

Усі сторонні служби, які можуть потенційно вплинути на безпеку інформації нашого або замовника, перевіряються нашою командою. Finmaxi вимагає від усіх постачальників послуг погодитися не зберігати, не використовувати та не розголошувати особисту інформацію з будь-якою метою, окрім конкретної мети надання послуг, зазначених у їхній угоді з Finmaxi.