Замовити телефонну розмову

Залиште свої контактні дані, і ми з вами зв'яжемося, щоб відповісти на ваше запитання

Закрити

Страхова компанія "Unicorn International" sp. z o.o., з зареєстрованим офісом за адресою вулиця Świetokrzyska, будинок 30, приміщення 63, поштовий індекс 00-116, Варшава, повідомляє, що є адміністратором даних для кожної компанії щодо поданих заявок.


Надані особисті дані будуть оброблятися з метою обробки заявки, підготовки запитуваної пропозиції страхування, а також зворотного зв'язку, протягом часу, необхідного для виконання цих операцій, а потім для архівних цілей протягом терміну дії вимог, на підставі законного інтересу адміністратора даних, який полягає в обробці заявки та захисті від вимог. У вас є право: запитувати доступ до своїх даних, виправляти їх, видаляти (якщо це не порушує виконання контракту або обов'язків страхової компанії, випливаючих з законодавства), обмежувати обробку, висловлювати заперечення з причин, пов'язаних з вашими особливими обставинами, стосовно обробки персональних даних на підставі законно обгрунтованих інтересів страхової компанії, а також подавати скаргу до органу нагляду (голові офісу з захисту персональних даних).


Зв'язатися з інспектором з захисту даних можна за електронною адресою: info@finmaxi.com або письмово за адресою офісу страхової компанії. Дані щодо контактів інспектора доступні в розділі "Контакти". Надання всіх даних, позначених знаком "*", є обов'язковим для обробки заявки.


Я ознайомився з інформацією щодо обробки моїх персональних даних.